top
logo

UCZNIOWIE

Nauczyciele szkoły

 Wykaz nauczycieli zatrudnionych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3

im. Mikołaja Kopernika w Brzesku w roku szkolnym 2018/ 2019 

  

 Lp.

Nazwisko Imię

Funkcja

 

1.

Adamczyk Marta

wychowawca świetlicy

 

2.

Bawół Maria

nauczyciel języka polskiego

 

3.

ks. Biedroń Maciej

nauczyciel religii

 

4.

Biel Aneta

nauczyciel języka angielskiego

 

5.

Biel Joanna

nauczyciel biologii i przyrody

 

6.

Biernat Anna

specjalista - zajęcia rewalidacyjne

 

7.

Błędowska Katarzyna

wychowawca świetlicy/ nauczyciel

 

8.

Chrabąszcz Julita

nauczyciel matematyki

 

9.

Chudnicka Dominika

przebywa na urlopie macierzyńskim

 

10.

Czapkowicz Magdalena

nauczyciel wychowania fizycznego

 

11.

Czernecka Izabella

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

12.

ks. Czerwień Daniel

nauczyciel religii

 

13.

Duc Piotr

wychowawca świetlicy

 

14.

Duch Anna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

15.

Dudek Monika

nauczyciel wychowania fizycznego

 

16.

Dzieńska Agnieszka

nauczyciel języka polskiego

 

17.

Franczyk Aneta

bibliotekarz

 

18.

Gadowska Anna

nauczyciel języka angielskiego

 

19.

Gałek Renata

nauczyciel języka polskiego/ wychowawca świetlicy

 

20.

Głowacka-Zastawnik Magdalena

nauczyciel języka polskiego

 

21.

Górczewska Barbara-Maria

nauczyciel historii

 

22.

Górska Janina

urlop dla poratowania zdrowia

 

23.

Gurgul Beata

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

 

24.

Idzik Magdalena

wychowawca świetlicy

 

25.

Iskra Katarzyna

bibliotekarz

 

26.

Janora Franciszka

nauczyciel religii

 

27.

Jarosz Kinga

nauczyciel języka angielskiego

 

28.

Kawalerczyk Agata

psycholog

 

29.

Kaźmierczyk Małgorzata

specjalista - zajęcia rewalidacyjne

 

30.

Klimek Małgorzata

nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

 

31.

Kowal-Osyba Monika

nauczyciel pedagog

 

32.

Kraj Agnieszka

nauczyciel języka niemieckiego

 

33.

Król Dorota

wychowawca świetlicy

 

34.

Krzemień Urszula

nauczyciel matematyki i informatyki

 

35.

Krzywacka Justyna

wicedyrektor/ nauczyciel języka polskiego

 

36.

Kubala-Szewczyk Marta

nauczyciel języka niemieckiego

 

37.

Kukla Jadwiga

nauczyciel chemii

 

38.

Kupiec Maciej

nauczyciel fizyki

 

39.

Leś Agnieszka

nauczyciel języka niemieckiego

 

40.

Libera Renata

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

41.

Licak Aneta

nauczyciel języka angielskiego

 

42.

Łukowicz Oliwia

wychowawca świetlicy

 

43.

Małysa Marek

nauczyciel wychowania fizycznego

 

44.

Michniak Monika

nauczyciel języka niemieckiego

 

45.

Mikołajek Iwona

nauczyciel muzyki

 

46.

Multan Judyta

nauczyciel w punkcie przyszpitalnym

 

47.

Musiał Barbara

nauczyciel matematyki

 

48.

Nalepa Katarzyna

nauczyciel wychowania fizycznego

 

49.

Nowak Maria

nauczyciel wychowania fizycznego

 

50.

Pabian Marzena

nauczyciel matematyki i informatyki

 

51.

Partyka Katarzyna

nauczyciel biologii i przyrody

 

52.

Pawełczyk Maria

wychowawca świetlicy/nauczyciel

 

53.

Piechowicz Dorota

nauczyciel matematyki

 

54.

Piechowicz Monika

nauczyciel logopeda

 

55.

Pleśniarska-Gwizdała Grażyna

nauczyciel historii

 

56.

Płaczek Luiza

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

57.

Pudełek Marta

terapeuta integracji sensorycznej

 

58.

Rdzawska-Mikuś Joanna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

59.

Rzenno Marzena

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

60.

Sacha Agnieszka

Nauczyciel matematyki i informatyki

 

61.

Sediwy Teresa

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

62.

Seremak Michał

nauczyciel matematyki i informatyki

 

63.

Sitarz Paweł

nauczyciel wychowania fizycznego

 

64.

Siudut Małgorzata

nauczyciel wychowania fizycznego

 

65.

Sroka Krystian

trener zajęć rozwijających kreatywność

 

66.

Stachoń Iwona

specjalista - zajęcia rewalidacyjne

 

67.

Stanisławczyk Wojciech

trener zajęć rozwijających kreatywność

 

68.

Struzik Ewelina

nauczyciel języka angielskiego

 

69.

Sułek Monika

nauczyciel języka angielskiego i polskiego

 

70.

Sumara Inez

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

71.

Szczepanek Edyta

nauczyciel języka polskiego

 

72.

Szot Lucyna

wychowawca świetlicy

 

73.

Taflińska Joanna

nauczyciel wychowania fizycznego

 

74.

Thomas Dorota

nauczyciel tańca

 

75.

Toboła Edyta

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

76.

ks. Walczyk Jacek

nauczyciel religii

 

77.

Wąsikiewicz Sabina

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

78.

Wnuk Agnieszka

nauczyciel języka angielskiego

 

79.

Wojtyś Dorota

nauczyciel plastyki

 

80.

Wolszczak Agata

wicedyrektor/ nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

81.

Wójcik Dorota

dyrektor/ nauczyciel języka polskiego

 

82.

Zelek Barbara

nauczyciel muzyki

 

83.

Zelek Katarzyna

urlop dla poratowania zdrowia

 

84.

Zwolak Małgorzata

nauczyciel języka niemieckiego

 

85.

Zydroń Anna

nauczyciel geografii

 

86.

Żurek Anna

specjalista - zajęcia rewalidacyjne

 

 


bottom

Powered by Joomla!. Design by: themza joomla 2.5 theme  Valid XHTML and CSS.