top
logo

UCZNIOWIE

HARMONOGRAM TRENINGÓW

 

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW UKS  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Piłka nożna chłopców klas 0 - prowadzący zajęcia - Marek Małysa  (tel. 503984811)

Termin spotkań: wtorek 800 – 845

 (Opłata miesięczna - 20 zł)

 

Piłka nożna chłopców  klas I - prowadzący zajęcia - Marek Małysa  (tel. 503984811)

Termin spotkań: grupa I (I a i Id) - poniedziałek 1245 – 1330

Termin spotkań: grupa I (I b i I c)- wtorek 1245 – 1330

 (Opłata miesięczna - 20 zł)

 

Piłka nożna chłopców  klas II - prowadzący zajęcia - Marek Małysa  (tel. 503984811)

Termin spotkań: środa 855 – 940

 (Opłata miesięczna - 20 zł)

                                                                                                

Piłka nożna chłopców  klas III- prowadzący zajęcia - Marek Małysa  (tel. 503984811)

Termin spotkań: wtorek 855 – 940

 (Opłata miesięczna - 20 zł)

 

Piłka nożna chłopców  klas IV-VII - prowadzący - Marek Małysa  (tel. 503984811)

Termin spotkań: grupa I - piątek 1340 – 1425  

Termin spotkań: grupa II - piątek 1430 – 1515 

(Opłata miesięczna - 20 zł)

 

Sekcja ogólnorozwojowa dla przedszkolaków –  Monika Dudek (tel.721821668)

Terminy spotkań: środa 800 – 845

(Opłata miesięczna 20zł)

 

Sekcja ogólnorozwojowa klas I -prowadząca zajęcia – Monika Dudek (tel.721821668)

Termin spotkań: klasy – wtorek 1340 – 1425

 (Opłata miesięczna 20 zł)

 

Piłka nożna dziewcząt  klas III- prowadzący zajęcia - Marek Małysa  (tel. 503984811)

Termin spotkań: środa 800 – 845

 (Opłata miesięczna - 20 zł)

 

Piłka nożna dziewcząt klas IV-VII  - prowadzący - Marek Małysa  (tel. 503984811)

 Terminy spotkań: wtorek 1340 – 1440

 (Opłata miesięczna 25 zł)

 

Aikido dla uczniów klas I-VII- prowadzący – Paweł Sitarz (tel.609606477)

Terminy spotkań: wtorki 1500 – 1630 , czwartek 1600 – 1730

 (Opłata miesięczna - 50 zł)

 

Piłka ręczna -prowadzący – Mariusz Klimczak (tel.793291277)

Termin spotkań: klasy – wtorek i  czwartek 1600 – 1700

 (Opłata miesięczna 50 zł)

 

Aerobik dla  wszystkich klas - prowadząca - Małgorzata Siudut (tel.530712058)

Terminy spotkań: grupa I- czwartek 1335 – 1435

Terminy spotkań: grupa II – czwartek 1440-  1540

 (Opłata miesięczna - 25 zł)

 

Nauka pływania klas I-III-prowadząca zajęcia – Maria Nowak (tel.607574414)

Terminy spotkań : grupa I – poniedziałek 1700- 1800

Terminy spotkań : grupa II – poniedziałek 1800- 1900

(Opłata miesięczna 50 zł)

 

Aerobik dla dorosłych - prowadząca - Małgorzata Siudut (tel.530712058)

Terminy spotkań: poniedziałek i środa 1900 – 2015

(Opłata miesięczna 50 zł)

 

Cheerleaderki  dla  wszystkich klas  - prowadząca – Barbara Bacik (tel.793 106 138)

Terminy spotkań: poniedziałek 1500-1600

(Opłata miesięczna 25 zł)

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o dokonywanie wpłat do 20- stego każdego miesiąca na konto klubu:

PKO BP SA 16 1020 4984 0000 4102 0097 3503

wpisując imię, nazwisko dziecka, sekcję z dopiskiem: na cele statutowe klubu lub u trenerów poszczególnych sekcji.

Zgody do pobrania u trenerów.

UKS "Trójeczka" Brzesko posiada dodatkowe ubezpieczenie.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany w terminarzach treningów.

 Promocja - druga sekcja za 50 % wpłaty

 


bottom

Powered by Joomla!. Design by: themza joomla 2.5 theme  Valid XHTML and CSS.